Bezšroubové svorky Bals QUICK-CONNECT - nová technologie

1.3.2016

Technologie bezšroubových svorek v našem programu zásuvek a vidlic se neustále vyvíjí.
Dlouhodobě za podpory několika patentů zkvalitňujeme spoje ve 3, 4 a 5pólové technice v krytí IP44 i IP67 a to až do jmen. proudu 63A. 

Výhody vylepšené technologie bezšroubových svorek

Pružinové svorky mají zkoušky VDE a jsou pro EU patentovány. Díky zavádění inovativních technologií docilujeme větších kontaktních ploch ve svorkách s vyšší přítlačnou silou a zároveň dosahujeme nižších pracovních teplot spojů jak v samotných svorkách, tak i v kolíkových pouzdrech u zapojených vidlic či spojek a výrazně tím prodlužujeme životnost celé sestavy.

Ve spojení s nově vyvinutým tělem vidlice, zásuvky či spojky, které i díky barevnému rozlišení svorkových vstupů umožňují bezchybné zapojení, jsou svorky Bals QUICK-CONNECT inovativním způsobem snadného a rychlého připojení vodičů. Oproti staršímu typu bezšroubových svorek lze lehkým tlakem na zajišťovací kolík (tzv. Top-Down systém) docílit snadno kvalitního spojení a celé prodrátování tak provést rychleji a s vyšším komfortem.

Další neocenitelnou výhodou řady zásuvek a vidlic Bals QUICK-CONNECT jsou inovativní vývodky s jedinečným sytémem MULTI-GRIP, který umožňuje rychle, pevně avšak šetrně sevřít různé průřezy kabelů a zároveň umožňuje neustálou kontrolu spolehlivého upevnění kabelu s potřebným přítlakem a to v krytí IP67.